Haberler

07 Mayıs 2016
İnşaat ve Dekorasyonla İlgili Tüm Yapı Malzemeleri Kahraman Yapı'da

İnşaat ve Dekorasyonla İlgili Tüm Yapı Malzemeleri Kahraman Yapı'da

Kahraman 35 Yapı Market alanında en iyi olan bir çok firmanın bayiliğine sahip ve kendi alanının en iyilerden. Adında ki 35 ‘ten de anlaşılacağı üzere İzmir firmasıdır. Bir binayı yapmak için ne lazımsa, aradığınızı hemen bulmak istiyorsanız en doğru adres olma özelliğine sahip. Sattığı ürünün kalitesini birçok açıdan değerlendiren daha sonra  o ürünün satışını yaparken çevre ve sosyal gözetimleri dikkate alması firmayı özel bir yere sahip kılıyor.

Kahraman 35 Yapı Markette inşaatla alakalı herşeyi bulabilirsiniz. İç cephe ve dış cephe ile ilgili malzemeler, sermaikler, elektrik malzemeleri, su tesisat ve bataryaları, hırdavat malzemeleri bunlardan bazıları. Ama şunu garanti ediyoruz ki dükanın içine girdikten sonra o kadar çok çeşitli üründen mutlaka sizin zevkinize uygun bir ürün beğeneceksiniz. Çünkü ürün çeşitliliğinden dolayı Kahraman 35 Yapı Market’te herkesin zevkine uygun şeyler bulmak mümkün.

   Ürünler en kaliteli ve fiyat olarakta en uygun fiyatlarda satan Kahraman 35 Yapı Market şuanda GEBERIT, Newarc, Filli Boya, Fawori, Weber, Turkuaz Seramik, KNAUF, Günsan Elektrik Kontrol Sistemleri, Kare Banyo Sistemleri, Seramiksan, E.C.A, Mıstillo, Doğaner Alçı, SEREL, SANICA, PAK Plast, ORKA Banyo Sistemleri, Fırat Boru, MCM Mozaik, CUBO  Yapı, Betaş Cam Mozaik ve Uşak Seramik  gibi  23 firmanın  bayiliğini almış durumdadır. Bu sayı da zaman geçtikçe verilen kaliteli hizmetten dolayı olduğu yerde durmayacak ve sürekli artacak gibi.

Kısacası Müteahhitlik  mi yapıyorsunuz? Ya da kendinize ait bir ev mi? Evinizin mutfağını veya banyosunu mu  yenileyeceksiniz?  En kaliteli, en uygun fiyatları , en çok seçeneği sunan ve zevkinize uygun mutlaka ürün bulabileceğiniz İzmir'in en büyük yapı mağazası Kahraman Yapı Market'e uğrayın.